Novice spletnega mesta

 
 
Slika od Živa Trstenjak
Razpored rednih študentov za sistematski zdravniški pregled v študijskem letu 2017/2018
od Živa Trstenjak - sreda, 20. december 2017, 09:39
 

Obveščamo vas, da bodo januarja 2018 potekali obvezni zdravniški pregledi v Dispanzerju za zdravstveno varstvo študentov, Ob parku 5, 2000 Maribor (zbirno mesto: v predavalnici v kleti dispanzerja), po spodaj navedenem vrstnem redu.

V primeru, da se zaradi opravičljivih razlogov ne boste mogli udeležiti zdravniškega pregleda, se lahko dogovorite za nadomestni termin na e-mail: tatjana.ceric@zd-mb.si ali na tel: 02/23 56 645.

Na zdravniški pregled morate prinesti:

  • zdravstveno kartico,
  • očala oz. leče (če jih imate),
  • pisalo.

Za sistematski pregled ni potrebno biti tešč.

Zdravniški pregledi so za osebe do 26. leta starosti brezplačni.

 

PETEK, 5. 1. 2018 ob 8. uri - Varstvo okolja in komunala
1 Berisha Fatmir
2 Ditinger Dejan
3 Fortuna Marjana
4 Garmut Nastja
5 Godec Tomi
6 Gumzar Rok
7 Horvat Jernej
8 Hrastnik Žan
9 Jurgec Bernarda
10 Klajnošek Žan
11 Kocev David
12 Kovačec Aja
13 Majcen Larisa
14 Mirnik Silvija
15 Novak Žiga
16 Podjaveršek Awadalla Tea
17 Potočnik Tine
18 Sagadin Špela
19 Starčević Larisa
20 Sterniša Vanessa
PETEK, 5. 1. 2018 ob 10. uri - Varstvo okolja in komunala
1 Stoicev Nala
2 Šeško Neža
3 Šmigoc Klara
   
  PONEDELJEK, 8. 1. 2018 ob 8. uri - Logistično inženirstvo
1 Alivuk Lejla
2 Anžel Narsej
3 Banfi Alen
4 Baumhakl Maja
5 Bodanec Luka
6 Bračko Natalija
7 Broz Tilen
8 Brumen Teo
9 Cajnko Aljaž
10 Ciringer Saša
11 Dorič Lara
12 Drevenšek Kim
13 Fekonja Doroteja
14 Ficko Tadej
15 Filič Matic
16 Forjanič Blaž
17 Forstnerič Rok
18 Gabor Uroš
19 Geršovnik Rebeka
20 Gračner Miha
PONEDELJEK, 8. 1. 2018 ob 10. uri - Logistično inženirstvo
1 Grah Tamara
2 Gruškovnjak Jure
3 Hauptman Jan
4 Hojski Anže
5 Horvat Adrijana
6 Hrovat Anže
7 Hrovat Petra
8 Jakl Tea
9 Jamnik Saško
10 Janežič Domen
   
ČETRTEK, 11. 1. 2018 ob 8. uri - Logistično inženirstvo
1 Juder Jan
2 Jukić Belmin
3 Kadi Nikolina
4 Klemenčič Niko
5 Kociper Uroš
6 Kocmut Sara
7 Kočunik Špela
8 Kontrec Dominik
9 Kovačec Sara
10 Krušič Uroš
11 Kuri Tjaša
12 Kuster Mario
13 Lešnik Mitja
14 Lukman Blaž
15 Malek Primož
16 Merčnik Ljudmila
17 Mestinšek Monika
18 Muminović Blaž
19 Munda Klementina
20 Mutvar Mojca
ČETRTEK, 11. 1. 2018 ob 10. uri - Logistično inženirstvo
1 Nerat Tjaša
2 Nikl Gašper
3 Novalić Vedad
4 Perko Jan
5 Pernek Lin
6 Petek Tjaša
7 Pezdir Matevž
8 Pivec Uroš
9 Podlesnik Jana
10 Polc Uroš
   
PETEK, 12. 1. 2018 ob 8. uri Logistično inženirstvo
1 Pondelek Alen
2 Pongrac Adrijana
3 Potočnik Julija
4 Pregl Urška
5 Rafaj Filip
6 Ramić Kenan
7 Roudi Klemen
8 Sabler Urška
9 Sagadin Anja
10 Selinšek Alen
11 Serec Nuša
12 Slekovec Tamara
13 Sobotič Nina
14 Strnad Adrijana
15 Šalamun Klemen
16 Šemen Aleš
17 Škrabl Žan
18 Šoš Doroteja
19 Šotani Đeva
20 Štampar Špela
PETEK, 12. 1. 2018 ob 10. uri Logistično inženirstvo
1 Šumer Grega
2 Šverko Primož
3 Tišler Valerija
4 Tomažič Anže
5 Toplak Marina
6 Topolovec Jasmina
7 Trgalović Selvedin
8 Turniški Anej
9 Tursunović Sulejman
10 Visočnik Matic
11 Voglar Rene
12 Vogrinec Sašo
13 Založnik Andrej
14 Zečič Anika
15 Žganjar Martin
16 Žižek Anamari